گلابی پرتقالی

خرید نهال گلابی پرتقالی و خرید انواع  نهال عمده با تخفیف ویژه به صورت تضمینی ۰۹۱۴۴۸۱۷۱۸۴ و ۰۹۱۴۴۸۲۴۹۸۰ و ۰۹۱۴۴۸۱۱۵۲۶

گلابی پرتقالی:

نهال گلابی پرتقالی کاملا شبیه پرتقال و سیب بوده به همین دلیل به آن گلابی پرتقالی یا گلابی سیب میگویند.
برخلاف انواع گلابی های شناخته شده این نوع گلابی بسیار آبکی هستند و پس از برداشت به مدت طولانی رنگ و طراوت خودرا نگه میدارد.
این رقم گلابی ظاهر متفاوت تری نسبت به سایر میوه های گلابی دارد.
زمان رسیدن گلابی پرتقالی (گلابی سیبی)اوایل مهرماه میباشدو اینکه تحمل سرمای نسبتا زیادی را دارند(°۲۵c الی °۳۰c)
گلابی پرتقالی دارای ۳۰ سال عمر‌اقتصادی است.
به تدریج که میوه اکثر گلابی ها به مرحله رسیدن نزدیک میشود تغییراتی درظاهر و درون‌میوه آن رُخ میدهد.،به حجم آن افزوده میشود به همراه این زیاد شدن حجم میوه قند و شیرینی آن نیز افزایش پیدامیکند.

مناسب ترین خاک

مناسب ترین خاک برای این درختان گلابی خاک رسی و شنی است. این رقم گلابی دارای مقاومت بالایی درسرما و زمستان است.نهال گلابی پرتقالی.

برخلاف انواع گلابی های شناخته شده ، گلابی ناشی (پرتقالی) نوعی گلابی بسیار آبکی است .و پس از برداشت به مدت طولانی رنگ و طراوت خود را نگه می دارد.
این نوع گلابی به شکل پرتقال بوده و حتی به آن گلابی سیب نیز میگویند.
به دلیل شباهت این گلابی به پرتغال، به این نام شهرت یافته است. این گلابی ظاهری متفاوت نسبت به سایر گلابی ها دارد و حتی به دلیل شباهت درخت آن به درخت سیب، گلابی سیب نیز خوانده می شود. این گلابی آبکی بوده و مدت زمان زیادی رنگ و طراوت خود را حفظ می­ کند.

خصوصیات

از خصوصیات درخت گلابی پرتقالی ، می توان به کیفیت بسیار بالای آن اشاره نمود . این درخت ساقه هایی مقاوم و قوی دارد و میوه آن اندازه ای بین ۵ تا ۸ سانتی متر دارد. این رقم از برخی دیگر از انواع نهال گلابی، کمی گران تر است و علت آن هم بالا بودن کیفیت آن است.

علاوه بر این خصیصه هایی مانند آبدار بودن گلابی پرتقالی ، معطر بودن و ظاهر زیبای آن ، از آن یکی از برترین نمونه های گلابی را به وجود آورده است. این رقم یکی از انواع جهانی و بسیار محبوب در میان انواع گلابی، است. گوشت مربوب و ترد این گلابی، مزه ای بی نظیر به آن بخشیده است. این رقم از شهریور ماه تا حدود دی ماه در دسترس است و بهترین نوع بهره گیری از آن تازه خوری است؛ اما می توان با رعایت برخی موارد آن را بین ۳ تا ۵ ماه انبار نمود.

گلابی پرتقالی
گلابی پرتقالی

نهال گلابی پرتقالی،نهالستان آذر نهال احمدی آذر،خرید نهال با تخفیف ، لیست ارقام نهال،نهال گلابی،گلابی،گلابی پرتقالی،خرید نهال گلابی.

خرید نهال مستقیم از نهالستان آذر نهال بدون واسطه با نشان استاندارد جهادکشاورزی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *