نهال گلابی فرانسه

خرید نهال گلابی فرانسه و خرید انواع  نهال عمده با تخفیف ویژه به صورت تضمینی ۰۹۱۴۴۸۱۷۱۸۴ و ۰۹۱۴۴۸۲۴۹۸۰ و ۰۹۱۴۴۸۱۱۵۲۶

جهت اطلاع از مشخصات نهال گلابی فرانسه و آموزش کاشت آن و همچنین احداث باغ و دیدن عکس های بیشتر و. نحوه هرس نهال و آشنایی کلی با درخت گلابی با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در بالا در تماس باشید.

گلابی فرانسه:

این رقم گلابی در کشور انگلستان معرفی شده و درختان آن جثه بزرگی داراست و مقاومت بسیار زیادی به سرما دارند.
گلابی فرانسه از ارقام گلابی است که برای گرده افشانی به ارقام دیگر نیاز دارد،. که معمولا برای گرده افشانی آن از ارقام بارتلت و بوره بوسک کمک گرفته میشود.
میوه های گلابی فرانسه متوسط تا نسبتاً درشت بوده و رنگ پوست آن ها قرمز مایل به بنفش است.
گلابی فرانسه گوشتی نرم .خوش رنگ و معطر داشته و خاصیت انبار داری خوبی دارد.

جالب است بدانید نهال های گلابی فرانسه یا همان نهال گلابی آنجو ویژگی های متفاوتی برای کاشت از خود نشان می دهد. به همین خاطر بسیاری از باغبانان و کشاورزان از آن برای پرورش در باغ خود استفاده می کنند. بسیاری از نژادهای گلابی الگوی آب و هوایی خاصی برای رشد دارند و از این رو در هر مکانی قابلیت پرورش ندارند. نهال های گلابی فرانسه از نظر تحمل شرایط غیر نرمال سرآمد تمامی گلابی ها می باشد. به گونه ای که این درخت را می توان در شرایط خشکی هوا و همین طور سرمای زیاد کاشت. در واقع این دو نوع آب و هوای متفاوت برای نهال گلابی فرانسه یکسان می باشد.

اهمیت کاشت نهال گلابی فرانسه

تا اینجای بحث متوجه شدید که این نهال مقاومت بسیار خوبی در برابر بسیاری از شرایط نامطلوب هوایی دارد. حال آن که در بیشتر موارد باغبانان به خاطر پیشگیری از این عدم سازگاری ها از کاشت نهال صرف نظر می کنند. با این اوصاف انتخاب چنین نژادی برای کاشت گلابی برای آن ها بسیار مقرون به صرفه و کارآمد خواهد بود .و آن ها را از انجام مراقبت های پی در پی بی نیاز خواهد کرد.

گلابی ها خود بارور نیستند و برای رشد و پرورش نیاز به گرده افشانی با دیگر گلابی ها دارند. بنابراین زمانی که تصمیم به کاشت نهال های گلابی فرانسه  می گیرید، این ویژگی را مورد توجه قرار دهید. برای انجام این گرده افشانی گونه مناسبی را انتخاب نمایید.

برای اینکه گرده افشانی برای این گلابی به خوبی انجام بگیرد، بهتر است از گلابی بارتلت برای انجام این گرده افشانی کمک بگیرید.

زمان برداشت و ذخیره سازی میوه گلابی فرانسه

این رقم گلابی از ارقام دیررس بوده و زمان برداشت آن در اواخرشهریورمی باشد.

درخت گلابی فرانسه وقتی 4 تا 8 ساله می شود، به ثمردهی قطعی خواهد رسید. توجه داشته باشید که شما بهتر است همان انتهای شهریور را برای برداشت میوه انتخاب کنید. در این صورت هنوز گلابی ها محکم هستند و می توانید آن ها را به شکل مطلوبی ذخیره نمایید. در واقع این ذخیره سازی شیرینی بیشتر درختان را در پی خواهد داشت. این میوه ها بعد از ذخیره سازی نیز همچنان بالغ و رسیده تر می شوند و طعم متفاوتی پیدا می کنند. ما می توانید این ذخیره سازی را تا هفت ماه بعد از برداشت ادامه دهید.

هرس نهال گلابی فرانسه

هرس نهال گلابی فرانسه را در همان سال اول حیاتش انجام دهید. در این پروسه می توانید رشد مطلوب و فوق العاده ای را برای درخت فراهم نمایید. در این پروسه باید شاخه هایی که بر روی یکدیگر قرار می گیرند را حذف نمود. شاخه هایی که در مرکز درخت قرار دارند، باید کمتر شوند و در عوض شاخه های کناری درخت پربار تر شوند.

کوددهی این رقم نهال گلابی

کود دهی را برای گلابی فرانسه سالانه مورد توجه قرار دهید. این کود دهی باید ازت داشته باشد. از این کود دهی غافل نشوید. چون برای رشد نهال اهمیت دارد. برای خرید این نهال مراکز معتبری همچون نهالستان آذر نهال احمدی آذر را انتخاب کنید.

خرید

خرید نهال مستقیم از نهالستان آذر نهال بدون واسطه با نشان استاندارد جهادکشاورزی.

خرید رقم نهال گلابی فرانسه در نهالستان آذر نهال احمدی آذر، با قیمت فروش مناسب (خرید نهال با تخفیف.)و با کیفیت عالی میتوانید خریداری کنید. جهت کاشت و یا احداث باغ نهال گلابی فرانسه و همچنین مشاوره جهت انتخاب و خرید بهترین رقم نهال گلابی .و انواع نهال های دیگر از نهالستان آذر نهال احمدی آذر با ما تماس بگیرید.

نهالستان گلابی فرانسه  آذر نهال احمدی آذر
نهال گلابی فرانسه

آذر نهال،نهالستان آذر نهال احمدی آذر،خرید نهال با تخفیف ، لیست ارقام نهال،نهال گلابی،گلابی.،گلابی فرانسه،خرید نهال گلابی.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *