نهال هلو جوادی

خرید نهال هلو جوادی . و خرید انواع  نهال عمده با تخفیف‌ ویژه به صورت تضمینی ۰۹۱۴۴۸۱۷۱۸۴ و ۰۹۱۴۴۸۲۴۹۸۰ و ۰۹۱۴۴۸۱۱۵۲۶

هلو جوادی

منشاء این رقم هلو کشور آمریکا میباشد.
نهال هلو جوادی دیر گل ده است .و از ویژگی های خوب این هلو محسوب میشود. چون سایر میوه ها که زود گل میدهند درفصل سرما گل های آنها آسیب میبیند. ولی هلو جوادی به علت دیر گل ده بودن آسیبی نمیبیند .
ویژگی‌دیگر این رقم هلو زود میوه دهی آن است هنگام‌کاشت از سال اول میوه میدهد .و این یعنی قدرت باردهی فوق العاده ای دارد. و از فروش خوبی هم برخورد داراست.


هلو جوادی یکی از پرکشت ترین و معروف ترین ارقام هلو در جهان میباشد.رنگ آن قرمز خوشرنگ با گوشتی زرد است که اندازه ای درشت دارد .و این ویژگی دیگر این هلو محسوب میشود.
در مقابل سرما تحمل چندانی ندارد و نیاز سرمایی چندانی هم‌ندارد. تا بتواند از استراحت بیدارشود پس نه سرما و نه گرمای چندانی نیاز ندارد.
طعم هلو جوادی شیرین و بافت آن سفت و آبدار است.

شرایط محیط کاشت نهال هلو جوادی :

یکی از میوه های پر طرفدار تابستانی ، هلو می باشد. هلوها دارای انواع بسیار زیادی هستند که با توجه به خصوصیات و ویژگی های آنها .مورد استقبال افراد قرار خواهند گرفت. ارقام مختلف هلو ، محصولات متفاوتی را برای افراد به ارمغان می آورند. نهال هلو جوادی از جمله نهال های جدیدی می باشد. که با در برداشتن محصول مناسب بسیار مورد توجه قرار گرفته است. عوامل بسیار زیادی بر کاشت ، داشت و برداشت نهال هلو جوادی اثر گذار هستند. که باغداران با توجه به این عوامل اقدام به تهیه این نهال ها می نمایند.

نهال هلو جوادی
نهال هلو جوادی
  • خاک مناسب : 

رشد نهال هلو جوادی در خاک های لومی و شنی بسیار ایده آل و مناسب می باشد. استفاده از این نهال ها در خاک های آهکی نه تنها رشد مناسبی را در پی نخواهد داشت.، بلکه سبب از بین رفتن این نهال نیز خواهد شد. استفاده از خاک های حاصلخیز و سبک بسیار سودمند و مفید خواهد بود. خاک هایی که آب و مواد غذایی بتوانند به راحتی از طریق آن به ریشه وارد شوند. ، بهترین خاک برای رشد این نهال ها خواهند بود. خاک هایی که ترکیبی از شن ، پیت موس و خاک برگ هستند .می توانند بهترین خاک برای رشد نهال هلو جوادی باشند.

کاشت نهال هلو جوادی : 

از جمله مواردی که باغداران باید توجه ویژه ای به آن مبذول دارند. ، نحوه ی کاشت این نهال ها خواهد بود. توجه به خصوصیات درخت هلو می تواند تاثیرات مثبتی بر روی نحوه ی کاشت آن داشته باشد. فواصل کاشت مناسب برای این نهال ها با توجه به گستردگی ریشه. و شاخه ها و برداشت مناسب محصول در نظر گرفتن فواصل ۳*۳ بسیار مناسب و ایده آل خواهد بود. تعیین گرده افشان برای باغ می تواند .برای بهترین عملکرد درخت در هکتار بسیار مناسب و مطلوب باشد. عمر مفید در نهال هلو جوادی اغلب ۱۵ سال می باشد.

باردهی نهال هلو جوادی:

میزان باردهی درخت هلو بنا به رسیدگی به نهال هلو جوادی خواهد داشت. کود دهی مناسب در زمان تعیین شده ، .تامین نیاز به آبیاری در نهال هلو جوادی می تواند نقش چشمگیری در طعم میوه داشته باشد. اغلب این نهال در تابستان نیاز به آبیاری بیشتری خواهد داشت. غرقابی نمودن این نهال موجب فساد ریشه می گردد. همچنین تشنگی نهال هلو نیز می تواند تاثیرات منفی بر روی میوه ی محصول .و طعم آن داشته باشد.

دمای محیط

شرایط اقلیمی مناسب نیز از جمله شرایط محیط کاشت می باشد که بسیار مورد توجه خواهد بود. برخورداری از آب و هوای مناسب .می تواند رشد چشمگیر و ایده آلی را برای نهال هلوجوادی به ارمغان آورد .تحمل سرمای زمستان در این نهال ها از ۲۵ تا ۳۹ درجه زیر صفر متغیر خواهد بود. تحمل گرمای تابستان نیز در این نوع از نهال ها بالا خواهد بود. البته این نهال ها تا زمانی که از میوه برخوردار هستند. در فصل گرما نیاز به آبیاری مناسبی دارند تا بتوانند نیاز میوه را تامین نمایند.

درخت هلو جوادی
درخت هلو جوادی

مورد دیگری که در میزان باردهی درخت هلو موثر می باشد :

نیاز به سم پاشی در نهال هلوجوادی خواهد بود. این نوع از نهال ها بسیار حساس بوده و دچار آفت می شوند. برای جلوگیری از بیماری ها و آفت زدگی ها استفاده از سم پاشی مناسب .و ایده آل بسیار ضروری و مهم خواهد بود. اغلب نیاز به سم پاشی در این نهال ها در ماه های مختلف .بنا به نیاز درخت صورت می پذیرد.

یکی دیگر از عواملی که در میزان باردهی نهال هلو جوادی موثر می باشد، .هرس درخت هلو خواهد بود. اغلب ارتفاع درخت هلو کم می باشد .اما هرس نمودن علاوه بر منظم نمودن درخت ، شاخه های پیرتر را جدا نموده و. سبب رشد شاخه های جوان تر خواهند شد.

خصوصیات میوه در نهال هلو جوادی : 

میوه ی نهال هلوجوادی پوشیده شده از کرک .و با ترکیبی از رنگ های زرد ، نارنجی و قرمز پوشش داده شده است. رنگ میوه در این نهال ها اغلب زرد بوده است. این میوه ها گوشتی و به نوعی جدا شده از هسته خواهند بود .که به دلیل این ویژگی از طرفداران بسیار زیادی برخوردار خواهند بود. تاریخ رسیدن میوه در این نهال ها اوایل شهریور ماه می باشد.

هلوجوادی اصل

خرید نهال هلوجوادی در نهالستان آذرنهال احمدی آذر ، نهال هلوی جوادی را .با را با قیمت فروش مناسب و با کیفیت عالیمیتوانید خریداری کنید . شما میتوانید عکس نهال هلوجوادی و مشخصات نهال هلوجوادی را در وب سایت مشاهده .و جهت کاشت نهال هلوجوادی و یا احداث باغ نهال هلو‌ و همچنین مشاوره جهت انتخاب و خرید بهترین نهال هلوجوادی از نهال فروشی آذر نهال با ما تماس بگیرید. قابل ذکر است کارشناسان ما در زمینه: هرس نهال هلو جوادی و نحوه قلمه هلوجوادی و همچنین آبیاری هلو جوادی و نحوه سم پاشی هلوجوادی میتوانند شما را راهنمایی کنند.

توجه داشته باشید 

نهال فروشی آذر نهال احمدی آذر تولید کننده نهال هلو جوادی در کشور آماده ارسال و فروش این رقم نهال هلو به تمامی مناطق ایران می باشد.
نهالستان آذر نهال احمدی آذر آماده هرگونه همکاری و خدمات مشاوره رایگان به باغداران عزیز به .منظور خرید بهترین و با کیفیت ترین انواع نهال با ضمانت برگشت کالا می باشد.
جهت اطلاع از مشخصات نهال‌ هلوجوادی و آموزش کاشت نهال هلو جوادی و همچنین احداث باغ  و دیدن عکس های بیشتر. و همچنین نحوه هرس نهال و آشنایی کلی با درختهلو جوادی با ما تماس‌ ‌بگیرید.

خرید

خرید نهال مستقیم از نهالستان آذر نهال بدون واسطه با نشان استاندارد جهادکشاورزی.

شما خریداران محترم به منظور خرید نهال هلو جوادی و همینطور دریافت لیست ارقام نهال ها. و قیمت نهال ها میتوانید به نهالستان آذر نهال احمدی آذر مراجعه نمایید. و یا با شماره های ۰۹۱۴۴۸۱۷۱۸۴ و ۰۹۱۴۴۸۲۴۹۸۰ و ۰۹۱۴۴۸۱۱۵۲۶تماس حاصل فرمایید. (خرید نهال با تخفیف).

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *